کد مطلب : 15585
تاریخ ثبت : 1397/08/13 12:18
رضایی :
پلمب بنگاه‌‌های مسکن غیرمجاز بهارستان در آینده نزدیک

رئیس اتحادیه مشاوران املاک بهارستان گفت: بنگاه‌های مسکن بدون مجوز در شهرستان بهارستان شناسایی شده‌اند و به زودی مورد برخورد قانونی قرار می گیرند
حبیب رضایی، رئیس اتحادیه مشاوران املاک شهرستان بهارستان در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اقتصادی شبکه خبری تهران نیوز با اشاره به فعالیت برخی بنگاه‌های مسکن غیرمجاز در سطح شهرستان اظهار داشت: درحال حاضر بیش از ۳۰۰ بنگاه مسکن غیرمجاز در بهارستان شناسایی شده است.

وی با بیان این‌که با بنگاه‌های مسکن غیرمجاز برخورد قانونی صوررت خواهد گرفت، گفت: هیچ یک از ۳۰۰ مشاور املاک شناسایی شده مجوز فعالیت در شهرستان بهارستان را ندارند و به زودی کار پلمب آن‌ها آغاز می شود، تا از بروز هرگونه تخلف و ایجاد مشکل برای شهروندان بهارستانی جلوگیری شود.

پروسه برخورد با بنگاه‌های مسکن غیرمجاز در سطح فیروزکوه

رئیس اتحادیه مشاوران املاک شهرستان بهارستان با تاکید بر این‌که پروسه برخورد با بنگاه‌های مسکن غیرمجاز در سطح شهرستان پیش از این نیز در جریان بوده است، عنوان کرد: به تازگی در حدود ۱۰۰ واحد صنفی مشاور املاک بدون پروانه کسب در بهارستان توسط اتحادیه مشاوران املاک، شناسایی و پلمب شده است، که این اقدامات پیش از این نیز در دست اجرا بوده است.

وی همچنین در ارتباط با شرایط کلی فعالیت بنگاه‌های مسکن در شهرستان بهارستان، تصریح کرد: در حال حاضر بیش از هزار و ۶۰۰ مشاور املاک دارای مجوز قانونی و پروانه کسب معتبر در منطقه بهارستان فعالیت دارند، که همگی زیر نظر اتحادیه مشاوران املاک شهرستان هستند.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک شهرستان بهارستان باتوجه به لزوم برخورد با مشاوران املاک بدون مجوز، خاطرنشان کرد: فعالیت مشاوران املاک بدون دارا بودن مجوز قانونی ممکن است به تخلفاتی در این حوزه منجر شود که مطمئناً سبب آسیب دیدن شهروندان بهارستانی می گردد و همین امر لزوم برخورد با این افراد را دو چندان می کند.
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید