کد مطلب : 12829
تاریخ ثبت : 1396/06/22 12:10

مشکلات زیر ساختی مسکن مهر پرند سد راه واگذاری واحدها

آماده نبودن زیر ساخت های آب ، برق و گاز در برخی از مجتمع های مسکونی مهر پرند سبب تاخیر در تکمیل و واگذاری تعداد زیادی از واحدهای مسکونی به متقاضیان شده است
 آماده نبودن این زیرساخت ها سبب شده شماری از متقاضیان در مجتمع های مسکونی بدون محوطه سازی ساکن شوند که فاقد امکانات رفاهی و شهری است .

شهروند دیگری با بیان اینکه در مجتمع های مسکونی فاقد محوطه سازی گرد وخاک سبب ایجاد معضلات زیست محیطی بسیاری شده افزود : برخی از متقاضیان بناچار در واحدهای مسکونی بدون آب برق و یا گاز ساکن شده اند .

این مشکل همچنین پیمانکارانی را که پیشرفت فیزیکی کارشان بیش از نود درصد است به دردسر انداخته طوریکه کوتاهی شرکت های خدماتی آبفا ، برق وگاز سبب شده محوطه سازی و تحویل واحدها به متقاضیان با تاخیر مواجه شود .

میرعامل شرکت عمران پرند با بیان اینکه هفت هزار واحد مسکونی آماده تحویل به متقاضیان در انتظار شروع و اتمام کارهای شرکت های خدماتی مانده اند افزود : همه مراحل ساخت این تعداد واحد به پایان رسیده و در صورت نصب انشعابهای آب برق و گاز پس از محوطه سازی به سرعت واگذارخواهند شد .

علی اکبرطاهری بااشاره به نزدیکی فصل پاییز وبازگشایی مدارس گفت : انتظارداریم شرکت های خدماتی سرعت خدمت رسانی و نصب انشعابات خود را افزایش دهند تا بتوانیم هرچه زودتر  واحدهای آماده تحویل را به متقاضیان واگذار کنیم .
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید